382LX272M400B102VS Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 2700UF 20% 400V SNAP 2700µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 3000 Hrs @ 85°C
Part Nnumber
382LX272M400B102VS
Description
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SNAP 2700µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 3000 Hrs @ 85°C